BÜTÜNLÜK ÖNEMLİDİR

TRUE Fitness
Yüksek kaliteli Amerikan fitness ekipmanları markası.
Şirketimiz

Fitness ekipmanları sektöründe tecrübeliyiz. 2020 yılında deneyimli bir yönetim kadrosu ile Gerçek Grubun temellerini oluşturduk. 2020 yılı itibari ile Dünya’nın en kaliteli Amerikan fitness ekipman markası True Fitness’ ın tek yetkili distribütörüyüz.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda oluşan taleplerin proje detaylarına göre kaliteli fitness ekipmanları sunuyoruz. Tesisinize geri dönüşü olumlu olmayacak kalitesiz, ergonomisi iyi olmayan fitness ekipmanlarına portföyümüzde yer vermiyoruz. İşte bunun için “Gerçek Fitness” diyoruz.

Geçmişten Bu Güne TRUE Fitness

TRUE Fitness 1981 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana iki temel düşünce ile ilerlemeyi hedeflemiştir. En kaliteli ürünleri sunmak ve bunu en iyi hizmetle desteklemek.

Yıllar geçtikçe değişen fitness endüstrisinde yeni pazarları ve müşteri ihtiyaçlarını sürekli takip etmektedir. Değerlerine uygun olarak TRUE, en başından beri ekipmanlarını en son teknoloji ve güvenlik önlemleriyle donatmış, müşterilerine bunu  gönül rahatlığıyla sunarken mümkün olan en iyi egzersiz deneyimini yaşatmıştır.